עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

פתרונות מיגון לרכב

13/08/2017 10:48
pichtenbaum
מיגון לרכב, אימובילייזר לרכב

אל תגידו 'לי זה לא יקרה'

אם נשאל אתכם מה לדעתכם יכול להפתיע אתכם, הדבר האחרון שתגידו זה גניבה או פריצה לרכב. אף אחד לא חושב על זה במשך היום, נדמה שהרכב שלנו מוגן והטכנולוגיה ניצחה את השודדים, אך תתפלאו לשמוע שבישראל של שנת 2017 עדיין גונבים רכבים למרות כל הטכנולוגיות של אימובילייזר, איתוראן ועוד. גניבות רכבים יכולות לקרות בכל יום ובכל מקום וגם פריצה לרכב יכולה להיות מכה לא נעימה. פריצה לרכב קורת בדרך כלל שיש ארנק או טלפון נייד שנשכחו בתוך הרכב ואנחנו לא ממהרים לקחת אותם במחשבה שהרכב סגור ומוגן. אם אתם רוצים שמקרים כאלו לא יקרו ולא תהיה לחם כל סיבה להילחץ, ישנם מספיק פתרונות מתקדמים כדי להשיג את המטרה.


פתרונות מיגון לרכב להגנה מלאה בכל רגע

·         אחד הפתרונות המוכרים ביותר בארץ להגנה מפני גניבות זהו האימובילייזר. האימובילייזר הוא קודן שנמצא בדרך כלל לצד ההגה ודורש מאתנו הקשה של קוד בן כמה ספרות, בדרך כלל ארבע ספרות. מה שעושה האימובילייזר הוא עוד קו הגנה לפני שמפעילים את המנוע. במצב כזה, גם אם גנב יגנוב לכם את מפתח הרכב וינסה להתניע אותו הוא ייתקל בסירוב מצד מערכת הרכב כיוון שהוא לא הקיש את הקוד והחיבור שמצריך את התנעת הרכב לא יתאפשר.


·         אם אתם רוצים להגן על הרכב שלכם באופן מלא חשוב מאוד לשכפל מפתחות. ברגע שהמפתח היחיד ועבר בין כל בני המשפחה יש גם יותר סיכוי שהוא יילך לאיבוד בסופו של דבר. גם כשכבר איבדתם את המפתח אתם צריכים לקרוא למנעולן כדי שיספק לכם מנעול חדש לא לפני שהוא פרץ את דלת הרכב. שכפול מפתח אימובילייזר הכרחית גם היא לתפעול נוח יותר.


מערכת אזעקה ברכב

אם יש דבר אחד שתוכלו לעשות ב-ודאות כנגד שודדים וגנבים היא להרחיק אותם כמה שיותר מהרכב שלכם באופן אישי ולהעביר אותם לטרף אחר. הימצאות אזעקה ברכב יכולה להרחיק אנשים שמעוניינים להתעסק עם הרכב שלכם באופן לא חוקי מה שיסית את תשומת לבם של העוברים והשבים אל הנעשה ברכב.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: